В Університеті відбулось дослідження тепловізорів

В Університеті відбулось дослідження тепловізорів
11 лютого на базі навчально-тренувального полігону Львівського державного університету безпеки життєдіяльності магістри спеціальності 261 «Пожежна безпека» під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт проведено експериментальні дослідження у відповідності до науково-дослідної роботи № 0120U002010 за темою: «Провести дослідження та розробити методику оцінки пожежних тепловізорів».
Дослідження виконані із використанням пожежних тепловізорів, що знаходяться на оснащенні пожежно-рятувальних підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на базі вогневого модуля за розробленою методикою. Дослідження, які здійснювались в умовах реальної пожежі (високої температури та задимленості), передбачали:
- виявлення постраждалого;
- визначення якості відображення об’єктів;
- виявлення прихованого осередку горіння;
- визначення температури пожежі, напрямків її розповсюдження та стану будівельних конструкцій.
Отримані результати досліджень будуть опрацьовані та викладені у вигляді методики використання пожежних тепловізорів для особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua