Представник Університету взяв участь в оцінюванні «Найкращого психолога Національної гвардії України»

11-12 лютого заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення майор служби цивільного захисту Ігор Коваль взяв участь в оцінюванні «Найкращого психолога Національної гвардії України», яке відбувалось у військовій частині 3002 міста Львова. Усі учасники психологічних служб військових частин Західної України показали високий рівень знань та багато практичного досвіду.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua