В Інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікації офіцери ДСНС України

В Інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікації офіцери ДСНС України
В період з 02 по 14 лютого 2020 року в інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводилося перше в 2020 році підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, представників 7 посадових категорій, які забезпечують діяльність оперативно - координаційних центрів ДСНС України.
Формуванню теоретичних та практичних занять сприяли висококваліфіковані науково-педагогічні працівники навчального закладу, які допомогли слухачам, окрім базової теоретичної підготовки, слухачі мали змогу удосконалити практичні навики відвідавши Оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС України у Львівській області. На об’єктах народного господарства: науково-виробничому підприємстві «Електроприлад», яке випускає продукцію торгової марки «Vellez» - обладнання для реалізації зв’язку та аварійного оповіщення; міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, також слухачі мали змогу ознайомитися з системою безпеки на залізниці, важливим компонентом якої є пожежні потяги. Також слухачі на практичних заняттях ознайомилися з системою безпеки на залізниці, важливим компонентом якої є пожежні потяги, вивчили порядок організації діяльності газодимозахисної служби на базі ГДЗС Львівської області в ДПРЧ -2.
Важливим у отриманні досвіду роботи було заняття на навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де слухачі мали змогу ознайомитися із сучасною методикою проведення занять на вогневому та газовому модулях і безпосередньо взяти участь у ліквідації пожежі у вогневому модулі.
По завершенню навчання, після складання комплексного іспиту по перевірці знань, начальник інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Слободяник Володимир Іванович вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації, та побажав професійного зросту та постійної роботи по самовдосконаленню, як особистості.