Військовослужбовці Національної Гвардії України проходять навчання в ЛДУБЖД
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На базі інституту післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулося навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки військовослужбовців та службовців Західного територіального управління національної гвардії України.
В ході навчання слухачі опанували теоретичні знання щодо вимог з облаштування військових об’єктів, вимог нормативних документів з цього питання, здобули практичні навики з користування первинними засобами пожежогасіння, також провели практичне заняття на психолого-тренувальному полігоні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, а в сучасній лабораторії ознайомилися із автоматизованими системами виявлення та оповіщення про пожежу та системами протипожежного захисту будівель та споруд.