В Університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
26 лютого у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності науково-педагогічні працівники кафедри
експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки Андрій Гаврилюк та Володимир Товарянський провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології». Переможці олімпіади представлятимуть Університет на ІІ етапі, який відбудеться у Національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.