В Університеті відбулось розширене засідання Вченої Ради

В Університеті відбулось розширене засідання Вченої Ради
26 лютого у приміщенні Культурно-просвітницького центру відбулось розширене засідання вищого колегіального органу Університету. Окрім членів Вченої Ради, на засіданні були присутні начальники структурних підрозділів та їх заступники, професори, ад’юнкти, докторанти, курсанти і студенти та представники інших категорій великої університетської громади. На початку засідання ректор Університету професор Мирослав Коваль урочисто вручив дипломи докторів технічних наук Ростиславу Ткачуку та Василю Карабину, а також атестати доцентів – Ользі Смотр та Андрію Іванусі. Медаллю «За 15 років сумлінної служби» було нагороджено Олега Андрусейка та Михайла Шпікулу. Перша частина розширеного засідання Ради була присвячена звіту ректора Університету професора Мирослава Коваля. У доповіді на тему: «Основні результати роботи колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у 2019 році» Мирослав Стефанович зазначив: «Минулий рік був оголошений як рік розбудови навчально-наукової лабораторної бази. Ми відкрили сучасну лабораторію систем протипожежного захисту, аналогів якій немає в Україні, ще одна лабораторія готується до відкриття, модернізували лабораторію комп’ютерної графіки, а для відпочинку студентів та курсантів облаштували зону відпочинку. Впродовж 2019 року перед нами, як перед закладом вищої освіти, що надає якісні освітні послуги, стояло ряд питань, котрі потребували нагального вирішення й зусиллями всього колективу Університету ми зреалізували ці завдання».
В обговорені доповіді взяли активну участь доктор технічних наук, професор Едуард Гуліда, доктор педагогічних наук, професор Григорій Васянович, кандидат фізико-математичних наук Ольга Меньшикова, кандидат технічних наук, доцент Іван Паснак, доктор фізико-математичних наук Юрій Стародуб та голова РКтаСС Аліна Корнєєва.
У другій частині засідання Вчена Рада затвердила кандидатури курсантів для виплати підвищених посадових окладів, ухвалила нові редакції Положення про науково-технічну раду ЛДУБЖД та Положення про Раду курсантського та студентського самоврядування.
Наприкінці засідання за результатами таємного голосування, Вчена Рада присвоїла вчені звання доцента Роману Веселівському, Катерині Степовій та Юрію Борзову.
Завершуючи засідання, Мирослав Стефанович подякував усім за активне обговорення та побажав присутнім натхнення й не зупинятися на досягнутих наукових та освітянських здобутках.