В Університеті провів лекцію ментор ІТ-компанії SoftServe
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
26 лютого у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності Орест Полотай організував проведення лекції ментором потужної ІТ-компанії Львова SoftServe для курсантів та студентів групи КБ-11 спеціальностей Кібербезпека та Комп'ютерні науки. Лекція була присвячена особливостям IT-посади DevOps та викликала великий інтерес серед курсантів та студентів. Найбільш активних слухачів було нагороджено подарунками.