Стоїть Майдан братів — плече в плече і разом з ним ридає Україна: в Університеті відбувся реквієм до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
27 лютого у Центрі культури та мистецтв Університету відбувся мистецький реквієм до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні.
Актори-аматори першого курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки презентували глядачу картини з днів Євромайдану. Слід зазначити, що для юнаків та дівчат це перший досвід великої сцени. Гострота та болючість тематики заходу перенесли усіх присутніх у той час, коли мирна акція протесту закінчилась кровопролиттям. На захід завітали керівництво Університету, науково-педагогічні працівники інституту, курсанти та студенти.