Завершився візит представника ЛДУБЖД до Кінгстонського університету м. Лондон, Велика Британія в рамках програми «ERASMUS+»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
З 22.02.20 по 01.03.20 докторант Університету, к.т.н., капітан служби цивільного захисту Дмитро КОБИЛКІН перебував у Кінгстонському університеті м. Лондон, Велика Британія в рамках програми «ERASMUS+». У ході візиту проведено ряд лекційних та семінарських занять для студентів з дисциплін: “Управління надзвичайними ситуаціями”, “Розробка та управління проектами”, “Геоморфологія та геофізичні надзвичайні ситуації”, “Зменшення ризику надзвичайних ситуацій” та науковий семінар на тему: “Трагедія Чорнобиля: історія, реагування на надзвичайну ситуацію та наслідки”.
Відбулися зустрічі із викладачами та студентами, які планують прибути до Університету для навчання в рамках програми «ERASMUS+».