У ЛДУБЖД відбулась зустріч із Володимиром Жемчуговим в рамках проєкту «Бранці Кремля»

5 березня у ЛДУБЖД відбулась зустріч із Володимиром Жемчуговим в рамках проєкту «Бранці Кремля», де курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності мали змогу поспілкуватись та дізнатися як починалася війна на Сході країни, почути особисту історію Героя України, а також поставити своє запитання.
«Бранці Кремля» - освітній проєкт Міністерства інформаційної політики України, спрямований на національно-патріотичне виховання молоді.
Такі зустрічі є актуальними та важливими для молодого покоління, адже це дає можливість власними очима побачити історію своєї держави, яка твориться саме сьогодні.