Привітання ректора Університету із Міжнародним днем прав жінок та миру

Привітання ректора Університету із Міжнародним днем прав жінок та миру
                                                                 Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру!

Щодня пліч-о-пліч із чоловіками ви працюєте в ім’я високого покликання - безпеки людей, демонструючи кваліфікованість та самопожертву. Саме  ваш професіоналізм у службовій діяльності, компетентність, а разом з тим сердечність, ніжність, чарівність, щира посмішка роблять кожен день яскравим та неповторним. Щедрість ваших сердець зігріває, а краса - надихає на звершення. Зичу кожній із вас душевного тепла і любові, благополуччя і достатку та жіночого щастя. Пам‘ятайте, що саме  Ви  душа та серце Львівського державного університету безпеки життєдіяльності! Зі святом!

Ректор Університету,
професор                                                                                 Мирослав Коваль