В Університеті відбувся І етап Всеукраїнської курсантсько-студентської олімпіади з фізики

10 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся І етап Всеукраїнської курсантсько-студентської олімпіади з фізики. Учасникам було запропоновано задачі, які викликають певний інтерес, змушують задуматися над природою фізичних явищ, розвивають здібність самостійно мислити, привчають бути готовими до нестандартної постановки питання та до нестандартного їхнього рішення. Бажаємо учасникам олімпіади наснаги до навчання та хороших результатів!