Магістри Університету ознайомилися з принципом роботи управління цивільного захисту

18 лютого та 03 березня було проведено практичне заняття "Управлінні цивільного захисту" з курсантами 5-го курсу ННІЦЗ разом з підполковником служби цивільного захисту Олександром Синельніковим. Метою заняття було ознайомитися з принципом роботи управління цивільного захисту. Під час візиту у Львівську міську раду та в Управління Цивільного захисту курсанти мали змогу побачити як здійснюється система оповіщення населення, а також ознайомитися з обладнанням і технологіями на Львівській гарячій ліній.