Представник Університету перебуває з організаційним візитом в Кінгстонському університеті в рамках програми ERASMUS+

Старший викладач кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Андірй Гаврись перебуває з організаційним візитом в рамках програми ERASMUS+ у Кінгстонському університеті міста Лондона.
Під час візиту проведено зустрічі зі студентами та науково-педагогічними працівниками Кінгстонського університету з приводу організації візитів студентів до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в рамках програми ERASMUS+.
Крім цього, Андрій Гаврись відвідав лекцію на тему: «Можливості пожежних рятувальників Лондона», яку проводив командир округу Джон Снелгрув та пожежно-рятувальну частину Батерсі міста Лондона.