Гідні досягнення наших студентів у царині науки

Гідні досягнення наших студентів у царині науки
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює підготовку фахівців у галузі охорони праці високого рівня. Свідченням цьому є не тільки відсоток працевлаштованих випускників та схвальні відгуки про них роботодавців, а й високі здобутки курсантів та студентів під час навчання.
Щороку студенти та курсанти, що здобувають освіту за освітньою програмою «Охорона праці», стають переможцями Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнських наукових конкурсів. Не став винятком і цей рік.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Цивільна безпека (безпека життєдіяльності)», який відбувся в ЛДУ БЖД, Тимофєєва Ірина з роботою «Аналіз ефективності функціонування СУОП на ПРАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь» (науковий керівник Станіславчук Оксана Володимирівна) отримала диплом І ступеня, Олексишина Марина з роботою «Обґрунтування спрощених прогнозних оцінок пожежної обстановки» (науковий керівник Мірус Олександр Львович) отримала диплом ІІ ступеня.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з дисципліни "Охорона праці", що відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, Небелюк Валерія з роботою «Дослідження рівня культури безпеки у спеціалізованому закладі вищої освіти та шляхи її підвищення» (науковий керівник Станіславчук Оксана Володимирівна) отримала диплом І ступеня.
Завдяки співпраці випускової кафедри промислової безпеки та керівників стажування на підприємствах, в установах та у підрозділах ДСНС наших студентів та кусантів долучають до різноманітних програм та досліджень, що проводяться на базах стажування. Це дає можливість не тільки поглибити теоретичні знання, одержати практичний досвід, а й імплементувати результати стажування у наукові роботи.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: