Страсний тиждень у добрих справах: курсанти та студенти Університету продовжують займатися волонтерством
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Увесь тиждень від Миколаєва до Тернополя, від Хмельницького до Дніпра активна молодь нашого Університету допомагала літнім людям. Юнаки та дівчата зголосилися не тільки приносити стареньким найнеобхідніші продукти харчування та ліки, а й допомагали поратись по господарству. В рамка акції «Допоможемо ближньому разом», із власної ініціативи, свідома молодь Львівського державного університету безпеки житєдільності піклувалась про тих, хто зараз найнезахищеніший – самотніх літніх людей.