Звернення Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори, учасники  ліквідації  наслідків  Чорнобильської катастрофи!

Аварія на Чорнобильській АЕС за лічені хвилини радикально змінила перебіг людського буття, опалила долі мільйонів українців, важким тягарем лягла на плечі нашого народу. 26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.
Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почесті, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Завдяки вашим зусиллям, злагодженим та самовідданим діям усіх тих, хто щодня вирушав до невидимої передової, ліквідовуючи наслідки аварії, вдалося приборкати розбурханий атом.
Наш святий обов'язок пам'ятати про всіх ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ми пам'ятаємо всіх поіменно, і тих хто відійшов у  вічність, і тих, з ким маємо честь жити і працювати разом. Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству.
Сьогодні ми висловлюємо щирі слова вдячності та подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм та самопожертву. Щиро зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру і добра!
Схиляємо голови перед Вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Батьківщині. Вічна пам’ять загиблим, вічна шана подвигу героям-ліквідаторам!

Голова                                                                                Микола Чечоткін