Відбулися чергові захисти дипломних робіт за програмою подвійних дипломів
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У рамках співпраці між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі успішно відбулися перші в цьому році захисти магістерських дипломних робіт. Випускники нашого університету представили свої дипломні роботи на розгляд екзаменаційної комісії, до складу якої увійшов заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Іван Паснак.
У цьому році засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення он-лайн відеоконференцій. За результатами захистів дипломних робіт випускникам буде присвоєно ступінь магістра та вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.
У цьому році засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення он-лайн відеоконференцій. За результатами захистів дипломних робіт випускникам буде присвоєно ступінь магістра та вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.