Українська Англійська

ЛДУБЖД

У Львівському державному університеті безпеки житєдіяльності відбулось засідання Вищого колегіального органу

Версия для печати
У Львівському державному університеті безпеки житєдіяльності відбулось засідання Вищого колегіального органу
У Львівському державному університеті безпеки житєдіяльності відбулось засідання Вищого колегіального органу
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося засідання Вченої ради у дистанційному режимі.
 У вступному слові ректор Університету професор Мирослав Коваль привітав з призначенням та представив нових керівників структурних підрозділів закладу вищої освіти доктора психологічних наук Роксолану Сірко, доктора технічних наук Ростислава Ткачука, кандидата технічних наук Олександра Придатка та кандидата педагогічних наук Любов Дідух.
 На засіданні розглянуто і затверджено Тимчасове положення про організацію атестації здобувачів вищої освіти в дистанційному режимі навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, Тимчасове положення про організацію семестрового контролю в дистанційному режимі навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, Концепції наукової діяльності Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України на 2020-2025 роки, нову редакцію Положення про Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Порядок функціонування відокремлених структурних підрозділів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Також вищий колегіальний орган Університету розглянув клопотання педагогічної ради Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) про надання дозволу на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів Училища, отриманих за надання платних послуг, на вкладному (депозитному) рахунку в банку.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету