Представниця Університету взяла участь у III International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE

Представниця Університету взяла участь у   III International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE

12 – 19 травня 2020 року в Україні проходив III International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE.     Учасниками наукового заходу стали представники закладів вищої освіти з Узбекистану, Латвії, Польщі та України,  які протягом тижня на різнопланових засіданнях обговорювали актуальні питання економіки та  культури, права та управління, соціальної роботи та екології, охорони здоров’я та лінгвістики.
   На закритті конгресу Гушко Сергій Володимирович, голова організаційного комітету, доктор економічних наук, професор, підвів підсумки міжнародного форуму, відзначивши високий науковий рівень доповідей та ілюстративність презентацій в рамках секційних засідань заходу.
         Учасників III International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE привітав Посол України в Узбекистані Дорошенко Петро Миколайович.
         Від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  участь у роботі Конгресу брала завідувачка кафедри гуманітарних наук та соціальної роботи, доктор наук з державного управління, професор, Ганна Коваль, яка модерувала на секції «Інноваційні технології соціальної роботи. Питання екології та охорони здоров’я».
Слід зазначити, що всі зареєстровані слухачі під’єднались до своїх он-лайн аудиторій до початку секційних засідань, а потім активно виступали та обговорювали теми доповідей. Доповідачі з різних країн представляли свої роботи на сімох секціях.  Загалом на онлайн-засіданнях Конгресу прозвучало більше трьох сотень доповідей. Усі учасники, чиї доповіді були заслухані на Конгресі, отримали сертифікати.
     Учасники III International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE відмітили високий рівень організації та проведення наукового форуму, участь у якому надасть молоді творчого поштовху у проведенні досліджень та розширить наукові та культурні зв’язки між різними державами та студентами-науковцями.