Ректорат в умовах карантину

Ректорат в умовах карантину
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось засідання ректорату. На порядку денному були розглянуті питання завершення навчального року здобувачами освіти усіх форм навчання, графіку складання підсумкових екзаменів та захисту дипломів випускниками в онлайн-режимі. Урочистості заходу додала присутність Романа Яциковича, в.о. начальника управління, головного спеціаліста відділу протоколу та діловодства внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради. У своєму вітальному слові Роман Ігорович подякував ректору Університету, професору Мирославу Ковалю за плідну співпрацю з Міською радою та виховання свідомої молоді нашої Держави. Опісля гість вручив проректору Університету професору Андрію Кузику Подяку «За вагомий внесок у розвиток науки, багатолітню сумлінну науково-організаційну працю, підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки», підписану міським головою Андрієм Садовим.