Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна випускникам закладів вищої освіти цивільного захисту!

Шановні випускники
закладів вищої освіти цивільного захисту!

Від усього багатотисячного колективу рятувальників та від себе особисто щиро вітаю вас із завершенням навчання та отриманням спеціального звання "лейтенант служби цивільного захисту".
Не так давно ви зробили перший важливий крок у своєму житті, обравши навчальний заклад, а сьогодні ви вже залишаєте його привітні стіни та поповнюєте лави самовідданих рятувальників.
Впевнений, що отримані знання стануть надійною основою для успішного становлення вас професіоналами рятувальної справи.
Вам доведеться виконувати свої обов’язки в дуже складний для держави час в умовах зовнішньої загрози і внутрішніх викликів та забезпечити високий рівень захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.
Попереду у вас тернистий і сповнений випробувань шлях.
Ви повинні бути готовими завжди прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя.
Цінуйте і шануйте своїх вчителів, педагогів і вихователів, зусиллями яких гартувалася ваша майбутня професійна майстерність.
Хочу висловити вдячність керівництву і науково-педагогічному складу навчальних закладів за самовіддану та плідну працю, теплі слова подяки вашим батькам за допомогу у підготовці і вихованні гідної зміни.
Бажаю всім мирного неба над головою, міцного здоров'я, сімейного затишку, добробуту, щасливої життєвої дороги та нових звершень у почесній справі служіння українському народові!

Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій                                                                                                                                       Микола ЧЕЧОТКІН