Здобувачі вищої освіти спеціальності «Філологія» взяли участь у міжнародних студентських наукових читаннях
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Здобувачі вищої освіти ІV курсу спеціальності 035 «Філологія», Федак Марія, Капітула Наталія та Ковальчук Адріана взяли активну участь у наукових онлайн-читаннях, присвячених до Міжнародного дня науки та Міжнародного дня слов’янської писемності й культури 19 травня 2020 року. Організатором онлайн-обговорення був Криворізький державний педагогічний університет.
Висококваліфіковані доповіді і яскраві презентації проєктів студентів сприяють до пошуків розв’язання важливих питань у сучасному мовознавстві, а також піднесенню престижу української мови й вітчизняної науки в загальнославістичному контексті.