Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті ветерана Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковника внутрішньої служби Мельничука Олександра Матвійовича

Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті  ветерана Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковника внутрішньої служби Мельничука Олександра Матвійовича
Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті на 64-му році життя ветерана Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковника внутрішньої служби МЕЛЬНИЧУКА Олександра Матвійовича. Народився 09 червня 1957 року в м. Баранівка Житомирської області. Освіта вища. З 1974 року по 1977 рік курсант Львівського пожежно-технічного училища МВС СРСР. З 1978 року по 2005 рік перебував на посадах начальника арттехозброєння, викладача, старшого викладача кафедри пожежної профілактики нашого навчального закладу. За добросовісне виконання своїх службових обов’язків та активну участь у громадському житті університету був заохочений преміями, грамотами, медалями «За бездоганну службу», знаком «Кращому працівникові пожежної охорони» та іншими відомчими нагородами. Колектив Університету та ветерани висловлюють свої співчуття близьким і рідним Олександра Матвійовича. Світла пам'ять про нього назавжди збережеться у наших серцях.