День відкритих можливостей на Кафедрі управління інформаційною безпекою

День відкритих можливостей на Кафедрі  управління інформаційною безпекою
День відкритих можливостей на Кафедрі управління інформаційною безпекою
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності 18 червня, 2020 року для випускників шкіл проведена зум-зустріч на тему: «День відкритих можливостей», на якій була представлена спеціальність «Кібербезпека». В заході взяли участь керівництво навчально-наукового інституту цивільного захисту, викладачі кафедри управління інформаційної безпеки, менеджер Львівського ІТ Кластеру – Оксана Бриндзак, InfoSec Director у SoftServe – Михайло Кропива та випускники львівських шкіл. На зустрічі представлено навчальний заклад його історію, структуру та умови вступу. Окремим блоком висвітлена діяльність кафедри управління інформаційною безпекою щодо підготовки фахівців за спеціальністю «Кібербезпека».