Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті Уманцева Григорія Миколайовича

Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті  Уманцева Григорія Миколайовича

Колектив Університету
сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким
з приводу смерті на 75-му році життя Уманцева Григорія Миколайовича
Народився у 1945 році в с. Залужжя, Яворівського району, Львівської області.
З 1964 по 1967 року Григорій Миколайович курсант Львівського пожежно-технічного училища Міністерства охорони громадського порядку СРСР.
З 1967 по 1971 року почав працювати начальником караулу навчальної пожежної частини у Львівському пожежно-технічному училищі МО ГП СРСР.
В 1971 році став заступником начальника навчальної пожежної частини у Львівському пожежно-технічному училищі МВС СРСР.
З 1976 по 1982 року працював заступником командира дивізіону по політичній частині у Львівському пожежно-технічному училищі МВС СРСР.
З 1986 року Григорій Миколайович начальник курсу у Львівському пожежно-технічному училищі МВС СРСР.
У 1991 році звільнився з органів внутрішніх справ у запас Збройних Сил та із займаної посади викладача Львівського пожежно-технічного училища МВС України.
Колектив Університету висловлює свої співчуття близьким і рідним Григорія Миколайовича. Ця трагедія торкнулася всіх. Немає слів висловити скорботу, адже це величезна втрата для кожного.
Вічна пам'ять!