Колектив Університету вітає працівників Медико-санітарної частини із професійним святом

Колектив Університету вітає працівників  Медико-санітарної частини  із професійним  святом
Найголовніше в медицині - високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти людям. У медицині немає байдужих, тому що саме тут працюють відповідальні люди, які на своєму посту вдень і вночі рятують здоров'я і життя людей. Саме тут добро перемагає зло завдяки справжнім професіоналам своєї справи - усі ці слова про кожну медичну сестру, лікарів та Начальника медико-санітарної частини Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Ректорат, Вчена Рада вітає наших медиків, котрі день у день  піклуються не тільки про кожного курсанта та студента, а й працівників і зичать міцного здоров'я, матеріального благополуччя, поваги, розуміння і, звичайно ж, тільки успіхів у  почесній праці!