Офіцерам Університету присвоїли чергові спеціальні звання
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Робочий тиждень у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності традиційно розпочався із ректорату. У ході роботи якого, ректор Університету професор Мирослав Коваль вручив офіцерам Університету чергові спеціальні звання. «Кожне нове звання – це ще один щабель вашого кар’єрного зростання. Від імені Вченої ради та ректорату зичу, аби ви не зупинялись на досягнутому та примножували своєю працею авторитет та здобутки нашого Університету», - вітаючи присутніх, зазначив Мирослав Стефанович.