З нагоди Дня Конституції України працівників Університету нагороджено почесними грамотами

З нагоди Дня  Конституції України працівників Університету нагороджено почесними грамотами
З нагоди Дня Конституції, коли Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було нагороджено почесними грамотами.
За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, досягнення високих результатів у професійній діяльності  та з нагоди відзначення Дня Конституції України грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій  нагороджено Андрія Зварича та Зеновія Гаврилишина, почесною грамотою було нагороджено Михайла Орловського та Євгена Фуртака. Також, нагрудним знаком «Знак Пошани» був нагороджений проректор по роботі з персоналом, полковник служби цивільного захисту Володимир Піндер.

В цей день зичимо кожному  свідомості у кожній справі, гідних думок та мудрості в кожній ідеї! Нехай кожен ваш вчинок буде правомірний і спрямований на розбудову та зміцнення нашої країни!