В Університеті проведено перевірку знань з питань охорони праці

В Університеті проведено перевірку знань з питань охорони праці
1 липня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено навчання і перевірку знань з питань охорони праці, відповідно до вимог Типового положення, яку провели у дистанційній формі із дотриманням певних вимог.
Комісія з перевірки слухачів, які виконали навчальну програму з охорони праці, складалась із голови комісії, начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Курила В.М., головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Чубія М.З., головного інспектора з питань охорони праці Об’єднання профспілок Львівщини Винницького Б.В., а також завідувача кафедри промислової безпеки та охорони праці ЛДУБЖД Міруса О.Л.