Колектив Університету вітає ректора Львівської Політехніки, доктора технічних наук, професора Юрія Ярославовича Бобала з ювілеєм!

Вельмишановний Юрію Ярославовичу!
             У цей святковий для Вас День від колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності прийміть найщиріші вітання з нагоди  ювілею.
            За Вашими плечима - багатолітній досвід і визнання на освітянській та науковій ниві. Ваша принципова позиція відома усім і викликає глибоку шану та повагу.
            Нехай ніколи не згасає Ваш потужний потенціал позитивної енергетики, спрямованої на добро, вірність обов’язку перед людьми, підтримку колег, друзів та близьких.
            Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
         Нехай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а доля дарує невтомну енергію, натхнення і радість.
        Хай завжди рясно сіється і плідно родиться на Вашій життєвій ниві добро. Успіхів від життя, міцного здоров’я, щастя та здійснення найсміливіших задумів та мрій зичимо Вам сьогодні і на многії та благії літа.