Курсанти 4-го курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки вдосконалюють практичні навики з організації гасіння пожеж у цивільних будівлях

Курсанти 4-го курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки вдосконалюють  практичні навики з організації гасіння пожеж у цивільних будівлях
Такі заняття проходять на базі Навчально-тренувального полігону ЛДУ БЖД із використанням усіх можливостей багатофункціонального тренажера контейнерного типу підготовки пожежних-рятувальників.
Реалізація тактичного задуму занять проходить під керівництвом доцента кафедри Дмитра Войтовича та старшого викладача Романа Сукача. Під час занять курсанти мають можливість спробувати свої сили в ролі першого керівника гасіння пожежі. Також практична фаза занять передбачає організацію робіт з проведення розвідки в загазованому та задимленому середовищі ланками ГДЗС, пошуку потерпілих та їх евакуації, оперування вогнегасними струменями, поетапного проходження процесу гасіння, гнучкого реагування на зміну обстановки, роботу на висоті тощо.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua