Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця
Викладачі кафедри промислової безпеки та охорони праці провели он-лайн зустріч з представниками компанії CRH однією з найсучасніших у Європі компаній з виробництва цементу. За словами менеджера з навчання та розвитку Ірини Дунаєвської, компанія CRH потребує молодих та талановитих фахівців, зокрема інженерів з охорони праці. З цією метою компанія CRH щорічно проводить оплачувану програму стажування для найкращих випускників, які прагнуть будувати кар’єру разом з великою командою професіоналів. У 2017 році програма набула міжнародного статусу, кращі стажери технічного напрямку отримали можливість продовжити знайомство з прогресивними світовими практиками за кордоном в рамках програми ITP Cement. Найближчим часом відбудеться онлайн-презентація програми стажування для зацікавлених студентів Університету.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua