Українська Англійська

ЛДУБЖД

Практичні заняття

Версия для печати
Практичні заняття
Практичні заняття
Кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт проводить відпрацювання практичних занять (які були вимушено припиненні під час дистанційного навчання) для курсантів Університету. Зокрема, науково-педагогічні працівники кафедри проводять відпрацювання практичних занять з дисципліни «Організація роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання» (ОР в ЗІЗОД) з курсантами другого курсу.
Заняття відбуваються на території ЛДУБЖД, а їх метою є відпрацювання практичних навиків роботи особового складу в апаратах на стисненому повітрі (АСП), організація та проведення розвідки ланками ГДЗС в задимленому середовищі, підвищення рівня фізичної витривалості та орієнтування в просторі під час роботи в АСП в обмеженому просторі.
Слід зазначити, що від вміння правильно обслуговувати та професійно працювати в АСП в подальшому залежить життя не тільки самого користувача, але й особового складу, що перебуватиме під його контролем. Саме тому дуже важливо на перших заняттях наголосити на важливості дисципліни та здійснити практичне відпрацювання всіх ключових елементів роботи в АСП.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету