До Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітав представник Відділу Посольства США в Україні

15 вересня до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  завітав представник Відділу зменшення загроз Посольства США в Україні Руслан КУШЕНАЗАРОВ.
Він очолив делегацію у складі начальника Управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України  Олега БОНДАРЯ та начальника відділу забезпечення міжнародної договірної роботи, протоколу та МТД Управління забезпечення ОРС цивільного захисту ДСНС України Володимира КУСТОВСЬКОГО.
Після робочої зустрічі із ректором Університету професором Мирославом КОВАЛЕМ, гості ознайомилися з матеріально-технічною базою, аудиторним фондом Університету, сучасними лабораторіями та навчальною пожежно-рятувальною частиною, а також відвідали навчально-тренувальний полігон.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua