У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності завершилась підготовка інструкторів за методикою CFBT

Сьогодні на Навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулась заключна частина тренінгу для представників НУЦЗ України, ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та ВПУ ЛДУ БЖД.
Другого дня учасники тренінгу відпрацьовували вміння та навики на вогневому та газовому модулях. Як повідомлялось раніше, саме на таких тренажерах кожен рятувальник мав змогу відчути реальні температури при пожежі в закритих приміщеннях. Опісля завершення практичної фази всі учасники прибули до Університету на підведення підсумків. У ході урочистої зустрічі із ректором Університету професором Мирославом Ковалем учасники отримали сертифікати за участь в теоретичних та практичних навчаннях, реалізованих в рамках проєкту «Регіональні Центри Рятувальної підготовки-підтримки системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійної рятувальної служби в Україні». Нагадаємо, проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Більше фото:

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua