В Університеті проведено відкриту лекцію з дисципліни «Правознавство та правові засади цивільного захисту»

Сьогодні, старший викладач кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Зоряна ГОНТАР провела відкриту лекцію з дисципліни «Правознавство та правові засади цивільного захисту» на тему «Держава та право, їх сутність» для студентів 1 курсу спеціальності «Кібербезпека», «Компютерні науки», «Екологія» .
Під час лекційного заняття апробовано інноваційну методику викладання, а саме застосовано Mikrosoft Office 365 . Завдяки тому, що Teams – це цифровий центр, студенти можуть працювати разом будь-коли, будь-де та з будь-якого пристрою.   Інноваційні рішення в освіті, дають змогу кожному реалізувати свій потенціал і застосування технологій можуть зіграти вирішальну роль та допомогти сьогоднішнім студентам сформувати наше майбутнє. Таким чином користувач отримує всеохопну, найзахищенішу та найрозумнішу службу для викладання й навчання. Ця служба надає найбільш комплексний і найширший набір інструментів для креативної роботи, персоналізованого навчання та співпраці в сучасному навчальному закладі.
Лектор виступає модератором такого заняття, використовує практично все необхідне для спільної роботи, зокрема документи Word, Excel, PowerPoint наголошує на важливих аспектах та виокремлює найважливіші моменти.

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua