В Університеті відкрили ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР РЯТУВАЛЬНИХ РОБІТ

В Університеті відкрили ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР РЯТУВАЛЬНИХ РОБІТ
У професійне свято всіх рятувальників, 17 вересня, до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітав Президент України Володимир Зеленський. Гарант Конституції нагородив кращих з кращих Державної служби України з надзвичайних ситуацій державними нагородами, а також тих, хто удостоївся премії Герой-рятувальник Року. Ними стали сміливці різного віку, які прийшли на порятунок людям у біді.
Опісля почесні гості: Президент України Володимир Зеленський, Голова ДСНС Микола Чечоткін, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, голова обласної державної адміністрації Максим Козицький та багато інших відвідали тренінговий центр рятувальних робіт. Комплекс створений цього року й має на меті підвищити якість надання освітньої послуги в царині підготовки рятувальників. Завдяки сучасному оснащенню тренінгового центру рятувальних робіт тут є можливість здійснювати відпрацювання низки практичних навичок, зокрема:
- здійснювати відпрацювання процесу деблокування потерпілого з автомобіля-трансформера на базі шасі Тойота Авенсіс із використанням сучасного обладнання та надання йому першої домедичної допомоги;
- вивчати елементи активної та пасивної безпеки на базі тренажера (Мерседес Бенц), імітацію спрацювання подушок безпеки;
- відпрацьовувати технічні елементи переміщення по вертикальних мотузках з використанням верхолазного спорядження зі зміною напряму руху.
- рятувати потерпілих з підвісних крісельних канатних доріг різними способами, при аварійних режимах роботи.
Також в цей особливий день ректор Університету Мирослав Коваль продемонстрував присутнім ще одне відкриття цього року – комплекс лабораторій інформаційних систем і технологій у галузі цифрової безпеки, до складу якого входить 5 нових та сучасних лабораторій, які дозволяють на високому технічному рівні проваджувати навчання як у контактній, так і в дистанційній формах.