Відбулися чергові захисти магістерських дипломних робіт у дистанційному режимі за програмою подвійних дипломів

У рамках співпраці між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі успішно відбулися чергові захисти магістерських дипломних робіт. Випускники нашого Університету Юрій Нагірняк, Олег Гурин та Віктор Повстин представили свої дипломні роботи на розгляд екзаменаційної комісії, до складу якої увійшов заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Іван Паснак.
У цьому році засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення он-лайн відеоконференцій. За результатами успішних захистів дипломних робіт випускникам присвоєно ступінь магістра та вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.