В Університеті відбулась зустріч курсантів із Романом Семенівим

В Університеті відбулась зустріч курсантів із Романом Семенівим
01 жовтня 2020 року у Львівському держаному університеті безпеки життєдіяльності організовано зустріч курсантів із засновником громадської організації «СТОП АЗАРТ» Романом Семенівим. Метою діяльності Організації є сприяння соціальному, патріотичному, духовному та культурному становленню особистості, оскільки розвинені сучасні технології, доступ людства до азартних ігор зумовлює появу психологічних залежностей. Як зазначив гість, «Деякі ігрові автомати чи лотереї здаються базовими засобами зняття стресу, як говорять більшість узалежнених. Проте багато американських дослідників вважають азартні ігри серйозною соціальною проблемою…». З огляду на це працівники Університету акцентують увагу підростаючого покоління на формуванні раціональних потреб, самостійного критичного мислення, вихованні таких особистісних якостей, як бережливого ставлення до цінностей, усвідомлення особистої порядності, вміння керувати власними фінансовими потоками.