В Університеті відбулись захисти дисертацій
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
06.10.2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.874.03 відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – “Теорія і методика професійної освіти” – Конівіцької Тетяни Ярославівни за темою “Формування риторичної компетентності майбутніх психологів у закладах вищої освіти” та Замфереско Олени Вікторівни за темою “Підготовка майбутніх майстрів ресторанного обслуговування до підприємницької діяльності".