На базі ЛДУБЖД продовжують відбуватись захисти дисертаційних робіт
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
07.10.2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.874.03 відбувся захист дисертаційної роботи, на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – “Теорія і методика професійної освіти” – Богдадюк Мар’яни Володимирівни за темою “Професійна підготовка майбутніх фахівців народних художних промислів у професійно-технічних навчальних закладах Західної України (друга половина ХХ – початок ХХІ століття )”.