Інформація для здобувачів вищої освіти
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Шановні здобувачі вищої освіти
З 12 по 16 жовтня в Університеті триватиме опитування курсантів та студентів, спрямоване на відображення проблем, пов'язаних із використанням технологій дистанційного навчання, вироблення варіантів вирішення таких проблемних питань, а також визначення основних тенденцій подальшого розвитку процесів використання технологій дистанційного навчання.Звертаємо Вашу увагу, що анкету розроблено з огляду на принципи анонімності, конфіденційності, виявлення проблем, які є загальними для університетської спільноти, а також пошуку шляхів вирішення виявлених проблем та орієнтованості на вдосконалення.
Для участі в опитуванні просимо Вас перейти за посиланням: https://forms.gle/9sYmTdgQJcJed6Y98