Динаміада-2020
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
9 жовтня на базі олімпійської підготовки “Динамо” проводилась Динаміада-2020 Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України із загально-фізичної підготовки серед правоохоронних відомств Львівщини.
На цьому етапі Динаміади спортсмени змагались у таких вправах: біг 100м, підтягування на перекладині, біг 1000 м.За підсумками змагань були визначені переможці та призери.
Команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності виборола срібло у «Динаміаді -2020» із загальнофізичної підготовки.