Представники Університету взяли участь в семінарі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
9 жовтня викладачі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Ільчишин Ярослав Васильович та Марич Володимир Михайлович взяли участь в семінарі на тему: «Роль ринкового нагляду та дотримання вимог технічних регламентів в системі забезпечення безпечних умов праці», який відбувся в ГУ Держпраці у Львівській області. В процесі роботи учасники семінару обговорили правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.