Привітання ректора Університету з нагоди свят 14 жовтня

Привітання ректора Університету з нагоди свят 14 жовтня
                                                              Дорогі друзі!
    Прийміть мої вітання з нагоди такого багатого на свята Дня. Сьогодні, 14 жовтня, вся Україна святкує День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, а ми з вами - ще й День народження нашої Альма-матер. Кожне з цих свят зміцнило нашу з вами вірність українській землі, глибоку шану до історії нашої держави, віру у благословення Божої Матері та вдячну любов до Університету!
     Сьогодні військовослужбовці, як і колись славні козаки, виявляють мужність та відвагу, захищаючи свою Батьківщину, демонструють незламність духу, патріотизм та роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності держави. Наші рятувальники є невід’ємною складовою безпеки країни, вони щодня гідно виконують свої обов’язки. Ризикуючи життям, захищають суспільство від пожеж, повеней та інших стихійних лих, розміновують території, відновлюють зруйновані будинки та найголовніше рятують людські життя. Щиро вірю, що Божа Матір, як наша заступниця, збереже кожного з вас, допоможе у здійсненні усіх ваших мрій, благословить міцним здоров’ям, миром та силою.
     Цей день є не менш знаковим й для нашого Університету. Розпочавши свою історію із Київських курсів удосконалення офіцерського складу пожежної охорони, ми стали закладом вищої освіти європейського взірця, у якому завдяки міжнародній співпраці студенти та курсанти мають можливість переймати передовий досвід від професіоналів з усього світу.
Вітаю всіх і кожного, хто в різні часи розбудовував, нашу Альма-матер та вклав свої знання, працю та любов, аби сьогодні ми стали сучасним та перспективним центром надання освітніх послуг у сфері безпеки людини.
     Зичу в цей день вам усім благополуччя, злагоди й добробуту у ваших родинах, мирного неба, наснаги до професійних звершень на благо нашої країни та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності!

ректор Університету
професор                                                                                                           Мирослав Коваль