До Університету завітав професор Павло Богданович Хоєцький

До Університету завітав професор Павло Богданович Хоєцький
15 жовтня 2020 р. о 14:00 в культурно-просвітницькому центрі Університету, відбулася зустріч керівництва, викладачів, а’дюнктів та курсантів інституту цивільного захисту із українським біологом, зоологом, учасником 20-ої та 23-ої українських Антарктичних експедицій (2015-2016 та 2018-2019 років), д.с.-г.н, проф. Хоєцьким Павлом Богдановичем. Хоєцький П.Б. розповів про особливості розташування в Антарктиді української станції ім. В. Вернадського, структуру та функціонування наукових експедицій, завдання котрі стояли перед вченими.
Курсанти з великою цікавістю заслухали доповідь відомого українського вченого про організацію моніторингових досліджень щодо обліку, вивчення чисельності популяцій морських ссавців та безхребетних, шляхів їхньої міграції. Розповідь супроводжувалась значною кількістю фото- та відеоматеріалів, які дозволили слухачам краще уявити собі видове і формове різноманіття тваринного світу Антарктиди, дізнатись про особливості їхньої життєдіяльності та форми співжиття поруч із людьми. Така зустріч була дуже цікавою та інформативною, адже вкотре утвердила в слухачів важливі ідеї необхідності збереження природного біорізноманіття та довкілля нашої планети.