Стейкхолдери зустрілись із студентами та курсантами

Стейкхолдери зустрілись із студентами та курсантами
Сьогодні в Університеті відбувся черговий та цікавий івент у рамках циклу зустрічей стейкхолдерів та курсантсько-студентської спільноти. Курсанти та студенти освітніх програм "Компютерні науки" та «Управління інформаційною безпекою» мали змогу поспілкуватись з очільницею Управління ІТ Львівської міської ради. Пані Олена Гунько розповіла про досягнення та перспективи розвитку ІТ у місті Лева. Окремо цікава дискусія завязалась щодо реалізації проєктів «Розумне місто» (SMART City) та «Безпечне місто». Курсанти та студенти мали змогу почерпнути для себе корисну інформацію щодо особистісного розвитку, отримали порцію інформації про перспективи працевлаштування та ставилицікаві питання спікеру. Івент проведено у змішаному форматі: курсанти очно та студенти дистанційно.