​В Університеті відбулась зустріч з працівниками управління протидії кіберзлочинам

​В Університеті  відбулась зустріч з працівниками управління протидії кіберзлочинам
В Університеті відбулась зустріч з працівниками управління протидії кіберзлочинам у Львівській області. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники та курсанти і студенти випускного курсу кафедри «Управління інформаційною безпекою», а також представники Львівської політехніки. Гості з департаменту кіберполіції ознайомили присутніх з діяльністю підрозділу, з особливостями реалізації державної політики в сфері протидії кіберзлочинності та ключовими викликами, які сьогодні стоять перед кіберполіцією. Зустріч відбувалась у цікавій невимушеній атмосфері. Представники управління протидії кіберзлочинам відповіли на численні запитання присутніх, пов’язані із захистом інформації, збереженням та викраденням особистих даних, тенденціями кіберзлочинності. Окрім того, курсанти та студенти мали змогу отримати інформацію щодо перспектив працевлаштування у підрозділи кіберполіції. Зустріч проведено у змішаному форматі: працівники кафедри, гості та курсанти – офлайн, студенти – онлайн.