Експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти продовжують роботу в Університеті

Відповідно до програми виїзду експертної групи з акредитації освітньо-професійних програм «Цивільний захист» та «Охорона праці» за другим (магістерським) рівнем відбулись зустрічі експертів Національного агентства з усіма категоріями стейкхолдерів, а саме: академічним персоналом, здобувачами вищої освіти, представниками курсантського і студентського самоврядування, випускниками освітньої програми, адміністративним та допоміжним персоналом, роботодавцями.
Гаранти освітніх програм Віктор Ковальчук та Олександр Мірус продемонстрували експертам матеріально-технічну базу, що використовується під час реалізації освітніх програм та соціальну інфраструктуру Університету. Завершився робочий день експертної групи фінальною зустріччю з проректором з навчальної та методичної роботи та представниками адміністрації університету. В ході цієї зустрічі експерти надали ряд рекомендацій щодо удосконалення освітніх програм.
Усі зустрічі відбувались у віддаленому (дистанційному) режимі за допомогою програми відеоконференцзв’язку Zoom.